Semifinaler
Mandag d. 21 marts
Bane: Le golf national
18:00 – 20:15
HL Byg VS. Happydays
SET pipes VS. Uggerhøj
Finaler
20:15 – 22:30
  VS.  
  VS.  
     
Kvartfinaler
Mandag d. 14 marts
Bane: Lübker sky/forest
18:00 – 20:15
HL Byg VS. HJ kontorcenter
SET pipes VS. Arena Nord
     
20:15 – 22:30
Happydays VS. Rema1000 Skagen
Uggerhøj VS. SET Strandby el
     
Firmagolf forår 2022        
                 
  Pulje 1 Pulje 2          
  76Nord Arena Nord          
  Set Pipes Uggerhøj          
  Rema1000 Skagen Høm Fritidshuse          
  Greens HJ kontercenter          
  SET Strandby el Happydays          
  Hl byg Frederikshavn Proshop          
                 
                 
Turneringsplan        
                 
  Mandag 31. januar
Bane: Stuttgarter – golf club solitude
  Torsdag d. 3 marts
Bane: Port Huron G.C
 
  18:00 – 20:15   18:00 – 20:15  
  76Nord VS. Set Pipes   Rema1000 Skagen VS. SET Strandby el  
  Arena Nord VS. Uggerhøj   76Nord VS. Hl byg  
                 
  20:15 – 22:30       20:15 – 22:30      
  Høm Fritidshuse VS. HJ kontercenter   Arena Nord VS. Høm Fritidshuse  
          Uggerhøj VS. Happydays  
                 
  Mandag 7. februar
Bane: Lübker golf resort (sand and sky)
  Mandag 7. marts
Bane: Wayzata C.C
 
  18:00 – 20:15   18:00 – 20:15  
  76Nord VS. Rema1000 Skagen   Rema1000 Skagen VS. Hl byg  
  HJ kontercenter VS. Happydays   76Nord VS. SET Strandby el  
                 
  20:15 – 22:30       20:15 – 22:30      
  SET Strandby el VS. Hl byg   Høm Fritidshuse VS. Happydays  
  Set Pipes VS. Greens   Arena Nord VS. Frederikshavn Proshop  
                 
  Mandag 14. februar
Bane: Ke’olu golf course
  Torsdag d. 10 marts
Bane: G.C. Neuhof parkland course
 
  18:00 – 20:15   18:00 – 20:15  
  Høm Fritidshuse VS. Frederikshavn Proshop   Uggerhøj VS. HJ kontercenter  
  Arena Nord VS. Happydays   Happydays VS. Frederikshavn Proshop  
                 
  20:15 – 22:30   20:15 – 22:30  
  Greens VS. SET Strandby el   HJ kontercenter VS. Frederikshavn Proshop  
  Uggerhøj VS. Frederikshavn Proshop          
                 
  Mandag 21. februar
Bane: St. Andrews jubilee course
  Mandag 14. marts
Bane:
 
  18:00 – 20:15   18:00 – 20:15  
  Rema1000 Skagen VS. Greens   kvartfinale  
  Set Pipes VS. Hl byg          
                 
  20:15 – 22:30          
  Set Pipes VS. Rema1000 Skagen          
  Greens VS. Hl byg          
                 
  Mandag 28. februar
Bane: Rochester golf and country club
  Mandag 21. marts
Bane: 
 
  18:00 – 20:15   18:00 – 20:15  
  76Nord VS. Greens   Semifinale og finale  
  Set Pipes VS. SET Strandby el          
                 
  20:15 – 22:30   20:15 – 22:30  
  Uggerhøj VS. Høm Fritidshuse          
  Arena Nord VS. HJ kontercenter